Da počnemo ispočetka...

Page 4 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Da počnemo ispočetka...

Post by LiGhtninGeR on December 22nd 2012, 2:30 pm

Ja mislim da to nije bag, već je to Nave stavio da svaki put kad neko napiše "N. D" (bez razmaka posle tačke) se pojavi Cobra, ne znam zašto. Ima još jedna takva smicalica ali ne mogu da se setim kako ide beše.

Ja idem u Hotel Srbija u Vršcu, išao sam tamo i prethodne godine, odlična atmosfera, moje godište, starije i mlađe idu tamo, za 3850 dinara imaš da konzumiraš koliko hoćeš stranih i domaćih pića i švedski sto. Very Happy
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Health Health : 47
Country : Water
Registration date : 2010-06-01

Back to top Go down

Post by N.D on December 22nd 2012, 2:34 pm

Koliko godina ti imas?Ja sam za kafanu dao 2500.Isto konzumiranje pica,nema swidish table.

Pa jel jos taj prenk tu Cobra
Izgleda da jeste Very Happy uberserious
N.D

Health Health : 58
Country : Lightning
Registration date : 2009-01-17

Back to top Go down

Post by HexaruS on December 22nd 2012, 4:38 pm

Ja idem kod drugara ima praznu gajbu,zovem picke i pijemo i jebemo do ujutru Very Happy
HexaruS
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Health Health : 11
Country : Fire
Registration date : 2008-07-06

Back to top Go down

Post by FirzenSK on December 22nd 2012, 4:57 pm

Cobra, Cobra.?? Nejak nechapem.
Zing93=Cobra.?
FirzenSK
Hokage’s Advisor
Hokage’s Advisor

Health Health : 48
Registration date : 2009-09-18

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on December 22nd 2012, 4:59 pm

Cobra wrote:Koliko godina ti imas?Ja sam za kafanu dao 2500.Isto konzumiranje pica,nema swidish table.

17, za nekih 4 meseca postajem punoletan. Uostalom što pitaš, možeš da vidiš tačan datum rođenja na mom profilu. Very Happy

Ovo moje košta 3850 dinara ne zato što ima švedskog stola, već zato što npr. prošle godine je bilo sigurno oko 500 ljudi, neki kažu i više, Vršac je mali grad, zna se ko pravi najbolje zabave - Kafeterija Kwon i Eskada Bar. Kafeterija Kwon organizuje da se slavi u u Hotelu Srbije i tamo ja idem. Ubedljivo je najjača zabava tamo, živa muzika, mnogo ljudi, ima i nagradne igre, svega, jako dobar provod, prošle godine je bilo stvarno predobro.

Imaš 3 ponude ukupno, Standard za 2500 dinara - imaš samo domaće piće, mislim da nemaš švedski sto, nisam siguran, ali ko tamo gleda da li ti imaš ovo ili onu kartu - krkaš i boli te. Zatim ima ta koju ja uzimam - Gold ponuda, za 3850 dinara neograničeno konzumiranje domaćih i stranih pića (ima da se toka Džek), švedski sto, i možda i najbitnije što sam zaboravio da ti pomenem je da ako nas 4 kupi Gold karte dobija jedan sto, zato mi kupujemo te Gold karte. Imaš i poslednju, najskuplju ponudu, valjda se zove Dijamant - za 4500 dinara imaš separe sa vrhunskim ambijentom i uslugom konobara. Sa Gold i Standard moraš sam da se uslužuješ.

@Firzen

Ne, ne, već kad napišeš "N. D" (bez razmaka posle tačke) prikazaće se kao "Cobra" u tvom postu.
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by FirzenSK on December 22nd 2012, 5:06 pm

Razz Razz To je sranda Very Happy To prečo? Very Happy Very Happy
FirzenSK
Hokage’s Advisor
Hokage’s Advisor

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on December 22nd 2012, 11:50 pm

Firzen001 wrote:Razz Razz To je sranda Very Happy To prečo? Very Happy Very Happy

Nisam siguran jer tada nisam bio registrovan, ali mislim da je zato što je N. D valjda koristio sig od Nave.

Uostalom, tu ti je N. D pa pitaj njega, on će ti dati odgovor. Smile
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by HexaruS on January 2nd 2013, 12:46 pm

Srecna Nova godina !!!!!!
HexaruS
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Back to top Go down

Post by N.D on January 2nd 2013, 3:22 pm

Wa TOPIC WAKES UPPP!! Srecna i tebi..

A sta da me pita? Shocked
N.D

Back to top Go down

Post by UltimateNinja on January 3rd 2013, 12:13 am

Lol, trol. Very Happy

Light, zar niste ti i Bgnin se nešto zakačili u jednom trenutku, ako se sjećam dobro? I je li on još na forumu, gdje je taj pokemon? Very Happy
I, šta ima ljudi, kakvo je stanje?

Light, gdje je Divisor, nadam se da je i on (bar ponekad kao i ja Very Happy) još na forumu?

EDIT: Btw. Srećna Nova Godina! Very Happy
UltimateNinja

Health Health : 5
Country : Earth
Registration date : 2010-07-20

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on January 6th 2013, 9:56 pm

@UltimateNinja wrote:Light, zar niste ti i Bgnin se nešto zakačili u jednom trenutku, ako se sjećam dobro? I je li on još na forumu, gdje je taj pokemon? Very Happy

Nemam pojma, neće se on više vraćati na ovaj forum ja mislim. U pravu si, ali je to bilo tek kada sam se ja registrovao na forumu, nisam ni znao ustvari da on predstavlja strah i trepet ovde (čuo sam za Bgnina, ali on je tada promenio ime u Omen ja mislim), ja odmah ušao u konflikt s njim. Very Happy

Posle toga smo bili sasvim okej, on je super lik inače, samo je voleo malo da izbacuje bes na nove članove foruma, a i poneke stare takođe. Very Happy

@UltimateNinja wrote:I, šta ima ljudi, kakvo je stanje?

Sasvim solidno, one raznorazne bolesti, ako se sećaš, su mi prošle (prokleta mononukleoza, žlezde su i dalje tu, ali je to rezultat mononukleoze najverovatnije), evo zima traje, nabacio sam malo i stomak, lepo se živi. Very Happy

Kako je kod tebe druđe stari, dugo se nismo čuli? Studiraš beše nešto, kako ide?

@UltimateNinja wrote:Light, gdje je Divisor, nadam se da je i on (bar ponekad kao i ja Very Happy) još na forumu?

Jeste, postao je Moderator dosta sekcija, trenutno je jedan od najuvaženijih i meni najdražih članova ovoga foruma. Tu je on koliko mu obaveze dozvoljavaju, valjda će da pogleda ovu sekciju takođe. Davao je intervju nedavno, uvrstao je tebe takođe u drage osobe i rekao je, koliko se sećam, da bi voleo da dođeš ponekad na forum ponovo. Smile

@UltimateNinja wrote:EDIT: Btw. Srećna Nova Godina! Very Happy

Hvala, takođe i tebi, želim ti sve najbolje u novoj godini, pre svega puno zdravlja i ljubavi, pa onda novca i uspeha u studijama (ako studiraš, zaboravio sam skroz). Smile
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by UltimateNinja on January 8th 2013, 3:51 am

@LiGhtninGeR wrote:...ali on je tada promenio ime u Omen ja mislim...

Jeste. Very Happy

@LiGhtninGeR wrote:Sasvim solidno, one raznorazne bolesti, ako se sećaš, su mi prošle (prokleta mononukleoza, žlezde su i dalje tu, ali je to rezultat mononukleoze najverovatnije), evo zima traje, nabacio sam malo i stomak, lepo se živi. Very Happy

Kako je kod tebe druđe stari, dugo se nismo čuli? Studiraš beše nešto, kako ide?

Eee, super, baš sam se par puta pitao šta se desilo, jesi li prebrodio to. Drago mi je da si ok, nadam se da će se to skorz povući...

Evo dobro je, ne znam šta da ti kažem, svašta se izdešavalo, a i kao da se s mjesta nisam makeo. Evo, ima više od godinu dana da nisam položio ispit, ovih 5 poslednjih komada nikako da uzmem za ozbiljno napokon, ali nadolazi mi već iz dupeta u glavu, da ostali proste na rječniku... Very Happy Inače, nisi pogriješio, pravo studiram. Very Happy

@LiGhtninGeR wrote:Jeste, postao je Moderator dosta sekcija, trenutno je jedan od najuvaženijih i meni najdražih članova ovoga foruma. Tu je on koliko mu obaveze dozvoljavaju, valjda će da pogleda ovu sekciju takođe. Davao je intervju nedavno, uvrstao je tebe takođe u drage osobe i rekao je, koliko se sećam, da bi voleo da dođeš ponekad na forum ponovo. Smile

Ozbiljno, nemoj za*ebavati? Baš mi je drago da to čujem, potražiću intervju. Very Happy Reci mu da se obavezno javi ovdje, a šta ja znam, možda se i vratim na forum. Trenutno ste ti i Divisor (ako je negdje i Skegg, pa i njega računam) jedini ljudi zbog kojih dolazim ovamo (i eto nekad pročitam šta se dešava u Earth sekciji).

@LiGhtninGeR wrote:Hvala, takođe i tebi, želim ti sve najbolje u novoj godini, pre svega puno zdravlja i ljubavi, pa onda novca i uspeha u studijama (ako studiraš, zaboravio sam skroz). Smile

E hvala ti puno. Smile
UltimateNinja

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on January 8th 2013, 6:03 pm

@UltimateNinja wrote:Evo dobro je, ne znam šta da ti kažem, svašta se izdešavalo, a i kao da se s mjesta nisam makeo. Evo, ima više od godinu dana da nisam položio ispit, ovih 5 poslednjih komada nikako da uzmem za ozbiljno napokon, ali nadolazi mi već iz dupeta u glavu, da ostali proste na rječniku... Very Happy Inače, nisi pogriješio, pravo studiram. Very Happy

Možda ti fali malo motivacije, ko zna, kao što meni fali takođe, ali ne samo za učenje, već za raznorazne stvari. Gadno je kad čovek postane mrzovoljan...

@UltimateNinja wrote:Ozbiljno, nemoj za*ebavati? Baš mi je drago da to čujem, potražiću intervju. Very Happy Reci mu da se obavezno javi ovdje, a šta ja znam, možda se i vratim na forum. Trenutno ste ti i Divisor (ako je negdje i Skegg, pa i njega računam) jedini ljudi zbog kojih dolazim ovamo (i eto nekad pročitam šta se dešava u Earth sekciji).

Skegg nije više ovde, nisam se čuo s njim više od godinu dana.

Što se tiče Divisora, video sam da si pronašao intervju, on se pridružio nama (Water country), ali zbog obaveza nije aktivan baš svaki dan. Videće on tvoj odgovor pa će doći valjda i ovde.
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by HexaruS on January 9th 2013, 3:34 pm

Mesi ponovo osvojio zlatnu loptu.Zasluzio je iako vise preferiram Ronalda Razz .Koji je vas omiljeni svetski fudbalerski igrac?
HexaruS
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Back to top Go down

Post by N.D on January 9th 2013, 8:11 pm

Zanime me itachi,ti brojevi,to je verovatno tvoj broj telefona ? spite
N.D

Back to top Go down

Post by FirzenSK on January 9th 2013, 8:39 pm

@N.D wrote:Zanime me itachi,ti brojevi,to je verovatno tvoj broj telefona ? spite

Skús zavolať. Uvidíš Very Happy
FirzenSK
Hokage’s Advisor
Hokage’s Advisor

Back to top Go down

Post by N.D on January 9th 2013, 9:06 pm

A da spamujemo svi da ga zovemo? Very Happy
N.D

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on January 9th 2013, 9:23 pm

itachi060253549 wrote:Mesi ponovo osvojio zlatnu loptu.Zasluzio je iako vise preferiram Ronalda Razz .Koji je vas omiljeni svetski fudbalerski igrac?

Trenutno nemam nijednog, više pratim košarku doduše, ali pre su mi bili one legende kao što su Zidan, Ronaldo, Roberto Carlos, Rivaldo, Figo, Beckham, itd.

@N.D wrote:Zanime me itachi,ti brojevi,to je verovatno tvoj broj telefona ? spite

Pitao sam ga ja jednom, rekao je da nije lud da stavi svoj broj telefona, mada nisam nikad proverio da li je stvarno prelud. awesome
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by N.D on January 9th 2013, 9:28 pm

pa naravno da je reko da nije stavio da ga ne bi smarali.A ja mislim da jeste xD
N.D

Back to top Go down

Post by DoM!n on January 9th 2013, 11:24 pm

@LiGhtninGeR wrote:
itachi060253549 wrote:Mesi ponovo osvojio zlatnu loptu.Zasluzio je iako vise preferiram Ronalda Razz .Koji je vas omiljeni svetski fudbalerski igrac?

Trenutno nemam nijednog, više pratim košarku doduše, ali pre su mi bili one legende kao što su Zidan, Ronaldo, Roberto Carlos, Rivaldo, Figo, Beckham, itd.

Pitao sam ga ja jednom, rekao je da nije lud da stavi svoj broj telefona, mada nisam nikad proverio da li je stvarno prelud. awesome

Zizou je bůh
DoM!n
Mizukage
Mizukage

Health Health : 261
Registration date : 2008-09-03

Back to top Go down

Post by UltimateNinja on January 10th 2013, 2:28 am

@LiGhtninGeR wrote:Možda ti fali malo motivacije, ko zna, kao što meni fali takođe, ali ne samo za učenje, već za raznorazne stvari. Gadno je kad čovek postane mrzovoljan...
Možda. Nego, vraćam se polako, dolaziću svaki dan nakratko... Bar mi je to plan. Vidjećemo šta će biti. Very Happy

@LiGhtninGeR wrote:Skegg nije više ovde, nisam se čuo s njim više od godinu dana.
Baš mi je žao. Sad

@LiGhtninGeR wrote:Što se tiče Divisora, video sam da si pronašao intervju, on se pridružio nama (Water country), ali zbog obaveza nije aktivan baš svaki dan. Videće on tvoj odgovor pa će doći valjda i ovde.
Nadam se. Very Happy

@Itachi
Nisam pratio ovu sezonu, ali svi su vrhunski sportisti. Kad smo već kod "panem et circenes", koji su vam omiljeni operski pjevači? Razz

@Topic (Razz)
Lol, stvarno izgleda kao broj telefona. Very Happy Hotline, vjerovatno. Razz
UltimateNinja

Back to top Go down

Post by HexaruS on January 10th 2013, 2:07 pm

Moj omiljeni igrac je Lampard Smile .Rekao sam Lightninger-u da sam te brojeve dobio kad sam pravio prvi mail Razz .Zovite mozda nekog dobijete Very Happy
HexaruS
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Back to top Go down

Post by LiGhtninGeR on January 10th 2013, 4:44 pm

@UltimateNinja wrote:Nisam pratio ovu sezonu, ali svi su vrhunski sportisti. Kad smo već kod "panem et circenes", koji su vam omiljeni operski pjevači? Razz

Andrea Bocelli, jedino za njega i znam. Very Happy
LiGhtninGeR
Lucifer (Superbia)
Lucifer (Superbia)

Back to top Go down

Post by UltimateNinja on January 10th 2013, 5:01 pm

Baš ne znaš Lučijana Pavarotija? Ne vjerujem. Very Happy
UltimateNinja