TEN DRZEWOŁAK TO LIPA

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic View next topic Go down

Re: TEN DRZEWOŁAK TO LIPA

Post by XavierEvera on November 1st 2012, 8:45 pm

bakuhaton: jebustsu no jutsu. no tak. technik tego kalibru mozna bylo sie spodziewac po osobniku z ranga kage. smutne to troche ale ja sie boje ostatnio o struktury analne moich kolegow z klasy... ostatnimi czasy kolo rybnika kreci sie lysy murzyn z wlosami co rzuca ponetne spojrzenia na ich obnarzone torsy czy ponetne golenie. mimo dzialacych kilometrow jestem w stanie wyczuc jego nieczyste mysli.
XavierEvera

Health Health : 30
Country : Rain
Registration date : 2010-02-03

Back to top Go down

Post by Vaanire on November 1st 2012, 9:27 pm

Ogarnijcie to: z racji kilku dni wolnego, postanowiłem nadrobić zaległe zadania z infy. Było takie jedno zadanie z początku roku, gdzie ni cholery nie mogłem wyłapać buga w moim kodzie. Chodziło o wyłapanie takich par liczb w zadanym ciągu, że a jest większe od b i a występuje wczesniej niż b od lewej do prawej. Dzisiaj ogarnąłem, że mój program wyłapywał takie, że a jest MNIEJSZE od b... Czytanie ze zrozumieniem, goddamit.

Vaanire

Health Health : 3
Registration date : 2010-04-30

Back to top Go down

Post by Crimson on November 1st 2012, 10:20 pm

Hahahahaha, dobre Very Happy Raz w liceum probowalem jakas nierownosc udowodnic i zle przeczytalem znak nierownosci i nie szlo mi xD Co wiecej, jak udowodnilem w druga strone, to stwierdzilem, ze obalilem matematyke xD
Crimson
Mammon (Avaritia)
Mammon (Avaritia)

Health Health : 51
Country : Water
Registration date : 2009-04-17

Back to top Go down

Post by Crimson on November 6th 2012, 3:14 pm

BUMP

Xavier! Co za farmazony wypisujesz i bredzisz tu na forum?
Crimson
Mammon (Avaritia)
Mammon (Avaritia)

Back to top Go down

Post by XavierEvera on November 6th 2012, 4:33 pm

zalezy o ktorej czesci mowisz ; p lubie pierdzielic ogolem wiec ciezko mi sie skapnac ktore bzdury masz na mysli ; p
XavierEvera

Health Health : 30
Country : Rain
Registration date : 2010-02-03

Back to top Go down

Post by Kapre on January 1st 2013, 2:53 pm

Żyjmy panowie, jak humory po sylwestrze?

Kapre
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Health Health : 215
Country : Fire
Registration date : 2008-11-29

Back to top Go down

Post by Crimson on January 1st 2013, 8:59 pm

Spoko xD bylem gospodarzem, wiec nie moglem sie zachlac jak swinia xD ale spoko bylo i tak:D
Crimson
Mammon (Avaritia)
Mammon (Avaritia)

Back to top Go down

Post by Kapre on January 2nd 2013, 5:25 pm

Ja zacząłem bawić się w kulturystykę, więc nie można mi pić - siedziałem w domu i pilnowałem młodszej siostry podczas gdy moja mama urządzała imprezę w pokoju obok, także spoko Wink było kulturalnie o 2 już nikogo nie było nikt się nie zapił, ale o kolegach z klasy to nie wspomnę. Ponoć z jednym było aż tak źle że miał płukanie żołądka.. eh.. licealiści.

Kapre
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Back to top Go down

Post by Crimson on January 11th 2013, 5:18 pm

Nie wiedziałem, że kulturyści nie mogą pić. Z czym jest to właściwie związane/z czego to wynika?
Crimson
Mammon (Avaritia)
Mammon (Avaritia)

Back to top Go down

Post by Kapre on January 11th 2013, 9:17 pm

Uwaga cytuję jakiś mądry artykuł:
"Z punktu widzenia kulturystyki alkohol ma bezpośrednie działanie toksyczne na mięśnie i tkankę nerwową. Najbardziej wrażliwe na uszkodzenie alkoholowe są włókna mięśniowe typu II (czyli te, w których dochodzi do najbardziej aktywnej hipertrofii wskutek obciążonego treningu).
Ponadto alkohol zaburza zachodzący w wątrobie proces syntezy glukozy z aminokwasami lub mleczanów, zwany glukoneogenezą. Uwidacznia się to zwłaszcza podczas dłuższych sesji treningowych, zwłaszcza jeśli ćwiczący jest dodatkowo na diecie niskowęglowodanowej łatwo może wtedy dojść do wystąpienia nagłej hipoglikemii. Alkohol także pogłębia męczliwość podczas treningu poprzez zmniejszenie klirensu kwasu mlekowego we krwi.
Alkohol, ze względu na swe depresyjne działanie na mózg, blokuje uwalnianie acetylocholiny jednego z neuroprzekaźników, i zaburza jej syntezę. To z kolei zmniejsza koncentrację. Sprawę pogarsza jeszcze upośledzone wykorzystanie glukozy przez mózg, a przecież właśnie glukoza jest najlepszym "paliwem" dla komórek nerwowych."
Naukowo strasznie ale da się zrozumieć Wink

Kapre
Jounin of the Leaf
Jounin of the Leaf

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down